Miresele din Moldova
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Verighete

4 participanți

In jos

Verighete Empty Verighete

Mesaj  Creatsa 17.02.09 15:19

Am sa postez cîteva foto cu inelele care mi-au plăcut
Verighete Inele3iw2.th
Verighete Inele2xl7.th
Verighete Getimagemi9.th
Verighete Inelecs9.th
Verighete Inele5pk2.th
Daca mai aveţi şi voi poze, aşteptăm să le vedem bounce

Creatsa

Numarul mesajelor : 20
Varsta : 38
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Verighete Empty Re: Verighete

Mesaj  Inusic 03.03.09 11:17

Draga Creatsa, tare imi plac modelele astea pe care le-ai postat!!! Very Happy
Eu mi-as alege modelul 2 sau 3 sau 4.... Laughing Laughing Laughing
La noi, prin magazine am vazut modelul 3, si mi-a placut!!! Tare finuts se priveste pe degetsel...
Numai ca pe miina lui VS nu se observa... are o marime... cam maricica (ca de barbat Wink ) si nici nu-i place inel cu pietricica...

Verighete Showimageinimgtag

Iaka s-a primit si la mine sa atasez imaginea!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Inusic

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Verighete Empty Re: Verighete

Mesaj  Creatsa 03.03.09 11:49

Am vazut si eu cum se priveste modelul "Волна", e tare finutz, si mie imi place!Insa orikum noi o sa luam varianta klasika klasika
Succes fetelor la cautarea verighetelor si sa le avetzi pe cele mai frumoase !!! Very Happy

Creatsa

Numarul mesajelor : 20
Varsta : 38
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Verighete Empty Re: Verighete

Mesaj  Marisha 03.03.09 16:31

pa fetelor eu inca nu am ajuns in tara si nici nu m-am uitat inca dupa verighete ,dar cam la ce pret e gr de aur...adica aceste modele de verighete aproximativ ce pret au..asta asa ca o idee vaga sa stiu cam la cat s ama astept si sa pun banii deoparte

Marisha

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 01/03/2009

Sus In jos

Verighete Empty Re: Verighete

Mesaj  Creatsa 05.03.09 16:17

Marisha la Paradis gramul de aur costa 450 lei, asta daca vrei inele la komanda, insa asa, sincer nam atras atentzia kit iese gramul, pu k mam uitat la modelele inelelor mai mult, erau de 3000 si ceva erau pina la 2000, desigur ca merge vorba de inele klasice, fara amestec de aur alb...
Sint inele frumoase si de 2000 si ceva si poate daca voi nu vretzi sau nu va merge model mai gros, o sa va iasa si mai ieftin, pu k e mai putzin in gramaj...pe siteuri nu prea potzi sa vezi pretzurile, trebuie sa mergi la fatza lokului sa vezi ce si kum...
Succes!

Creatsa

Numarul mesajelor : 20
Varsta : 38
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Verighete Empty Re: Verighete

Mesaj  Marisha 07.03.09 0:04

merci Creatza am sa vin la Chisinau in ceva timp..ca acuma sunt deja in Iasi

Marisha

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 01/03/2009

Sus In jos

Verighete Empty Va arat verighetele noastre!

Mesaj  Alinna 20.03.09 23:01

Verighete Inel1
Verighete Inel2
Verighete Inel3


Buna fetelor! Si eu sunt o viitoare miresica si sunt in pline pregatiri pentru nunta!
Verighetele au fost printre primele lucruri achizitionate pentru nunta.Noi le-am facut la comanda...si,dupa pret,sunt mult mai ieftine decat cele din comert:pretul gramului de aur e de 280lei. Astfel,pentru 2 verighete,cu greutatea totala de 11 g, am achitat 3080lei.
Ne-am cam stresat putin la prima proba deoarece persoana la care ne adresasem nu a inteles corect ce model ne dorim noi...si cand le-am vazut,ne-am ingrozit!!! affraid Insa,dupa multe explicatii...si cateva saptamani de asteptare...le-am primit exact asa cum mi le-am dorit! Very Happy

Alinna

Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 20/03/2009

Sus In jos

Verighete Empty Re: Verighete

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum