Miresele din Moldova
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

poze coafuri...

2 participanți

In jos

poze coafuri... Empty poze coafuri...

Mesaj  anelik 13.08.09 15:15

buna fetelor si miresuici viitoare--sau deja Doamne:))))proaspat casatorite))
nu vrea nimeni sa impartaseasca idei si senzatii, sau poate intimplari sau detalii care ar trebui luate in cont -sau invers evitate -in alegera coafurii??
pentru cele care au fost deja mirese--poate este cineva care ar binevoi sa puna citeva poze???ne-ar prinde bine ...ca chiar e lucru care conteaza extrem de mult in ziua asta...

anelik

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 13/08/2009

Sus In jos

poze coafuri... Empty Re: poze coafuri...

Mesaj  Creatsa 20.08.09 22:11

Stitzi ku ce problema ma konfrunt eu la etapa koafura? Nu stiu ce sami prind in par...nu vreau diferite pietre, agrafe, kestii, dar fara ele parca e pustiu...si nu stiu kum sa ma apreciez pe kare so iau...sa nu fie nici prea mare nici prea invizibila...voi kum atzi procedat?kum vatzi apreciat de care? Vas fi foarte recunoscatoare pu poze cu sau fara agrafe Smile poze ku koafurile dorite sau pe care leatzi avut vor f foarte si foarte binevenite!!!

Creatsa

Numarul mesajelor : 20
Varsta : 38
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

poze coafuri... Empty Re: poze coafuri...

Mesaj  anelik 21.08.09 11:17

hmm...aceeasi problema -ca si mine:))-si mai presupun ca nu suntem unicele:)
-si e si aceeasi logica--"ca sa nu fie prea mare...nici prea mica ...flori in par nu vreau...agrafe...stau la dubii...etc
ah!!miresele!!!-pina la urma nu stiu cum voi face-ma voi lasa purtata si de sfaturile frezeritei poate-vedem pe moment ce imi mai trece prin cap:)
-eu mi-am luat o diadema(coronita)simpluta-caci sunt bruna si vreau un contrast(ca sa scot parul in valoare)-si apoi voalul cred ca imi va astupa mai tot-caci sunt de statura micuta-si am nevoie sa ma "gonflez" un pic-in raport cu mirele meu:))
-ideea e ca seara am sa scot voalul(poate chiar mai devreme;))-depinde cum o sa-l suport)-si problema e aici--probabil o sa imi pun totusi niste agrafe finute...sau...nu mai stiu eu ce...-caci o sa am parul pe spate(-si nu in coc)
mmmm....delicat -cu alte cuvinte...

anelik

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 13/08/2009

Sus In jos

poze coafuri... Empty Re: poze coafuri...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum