Miresele din Moldova
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

nunta noastra

3 participanți

In jos

nunta noastra Empty nunta noastra

Mesaj  ssavata 18.08.09 8:25

salut
iata citeva poze de la nunta noastra:

http://picasaweb.google.com/lenuta.savva/PozeMari#

iar pentru viitoarele mirese care viziteaza acest site vreau sa va spun ca rochita se da in chirie

ssavata

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 12/08/2009

Sus In jos

nunta noastra Empty superb!!

Mesaj  anelik 18.08.09 11:59

ah...ca in povesti!!!
Felicitari si o casa de piatra voua!!!
o pereche minunata-si niste poze superbe!!!
totul simplut si foarte dragut!!!
adica..."simplut"-foarte cu gust si rafinat!!bravo...am impresia ca undeva se simt gusturile femeii(in exclusivitate:))--imbinatie de culori si efecte!!
nu am cuvinte!!chiar superb!!-mai ales movul asta care iese in valoare!!
hmmm...pacat eu deja mirele mi l-am imbracat complet:))as fi bagat si eu un pic de mov-violet pe undeva!
m-ai inspirat!!!
problema mea la moment e buchetul de flori...-daca nu te deranjeaza -lenuta-ai putea pune macar o poza mai de aproape a buchetului tau(ala de la biserica-cu flori albe)
iti multumesc anticipat -si inca o data Felicitari si un drum cu miere in viata voastra!!!

anelik

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 13/08/2009

Sus In jos

nunta noastra Empty nunta noastra 1 august 2009

Mesaj  ssavata 19.08.09 8:48

salut anelik
intradevar nunta are mai mult amprentele mele eu am venit cu intentia dar am primit ajutor si de la sot care mi a incredintat de la inceput toate pregatirile am facut nunta pe care am dorit-o eu cum am visat si mi am imaginat-o imi pare ca esti si pe iubire.md acolo am scris ca buchetul mi-l am facut singurica in dimineata nuntii dupa ce am venit de la coafor am cumparat de cu seara florile (trandafiri japonezi) cam de aproape 90 lei am facut 2 buchetele al meu si al surorii miresei (daca il comandam la florarie ma costa vreo 400 lei) celelalte buchetele ale domnisoarelor de onoare au fost facute din flori de cimp strinse de mama soacra la rugamintea mea (besmertnii am aflat ca se cheama le vedeam des in fata la mag gemenii si atunci mi a venit ideea)
culoarea roz-violet a fost motivul nuntii mele dupa cum ai vazut... decorul, marturiile, buchetelele invitatilor toate detaliile le am confectionat singurica (+ mirele si sora mea)
PS: am sa caut poza in care se vede mai bine buchetul si am s-o afisez. Mersi pentru cuvintele frumoase si nunta ta o sa fie la fel pentru ca are deja un print si o printesa

ssavata

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 12/08/2009

Sus In jos

nunta noastra Empty Re: nunta noastra

Mesaj  Aria 19.08.09 21:41

Pozele sunt SUPER! Toate mi-au placut fffooooarte mult!!!! Bravo! Casa de piatra!
Daca nu e secret, in ce locuri v-ati fotografiat? Scrinciobul, podisorul, casa ... Sunt in cautarea locurilor pentru sesiune foto. (ma voi repeta) pozele voastre sunt SUPER!

Aria

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 27/03/2009

Sus In jos

nunta noastra Empty nunta noastra 1 august 2009

Mesaj  ssavata 20.08.09 12:37

sedinta foto a avut doar 2 locatii : catedrala si parcul Valea Trandafirilor (botanica)
multumesc pentru aprecieri e si meritul fotografului

ssavata

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 12/08/2009

Sus In jos

nunta noastra Empty Re: nunta noastra

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum